Шановні покупці! Просимо звернути Вашу УВАГУ!!! На весь товар торгової марки "HomyTex" БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Весь товар відправляємо за передоплатою від 100-500 грн.
0
Мій кошик

Акрилові плед-покривало

Акрилові пледи-покривала

Акрилові пледи додають текстуру вашої спальні, вони приголомшливі, щоб укутатся в них холодної зимової ночі. Ви знайдете чудові акрилові пледи в нашому інтернет магазині Blanket за доступними цінами, в різних тоннах, красивих стилів і квітів. Акрилові пледи для дому - хороший спосіб додати вашому коханому крісла додатковий шик, вони створюють затишну обстановку в будь-якій кімнаті. Пледи з акрилу - від вітальні до вашої спальні - відмінний спосіб зігрітися і додати вашому будинку стильний вигляд.

Штучне хутро додає образ розкоші. Деякі акрилові пледи мають матеріал, який імітує натуральне хутро тварин. Ультрам'якого і розкішні, ці пледи виглядають неймовірно в сучасній розкішній квартирі або сучасному лофт. Вони дуже товсті і теплі, тому вам сподобається обніматися з ними.
Повеселися з грайливими візерунками. Від простих смуг до дизайнів в південно-західному стилі, акрилові пледи надають вашому будинку неповторний відтінок.

Бахрома і пензлика надають акриловим пледом додатковий обсяг. Ви можете привнести сміливу текстуру в свій простір, коли виберете декоративний плед, підкреслене кумедними пензликами або м'якою бахромою по краях. Це додаткове дотик надає пледу стильний вигляд, який доповнює ваш інтер'єр.
Якщо ви укутати в теплий плед, щоб подивитися фільм або подрімати, вам буде тепло і затишно з акриловим пледом.

Від яскраво-жовтого до морського зеленого - в нашому інтернет магазині Blanket можна знайти безліч дивовижних пледів. Додайте візерунок на диван в драматичному південно-західному стилі або використовуйте що-небудь з ніжними квітами, щоб додати вашому будинку романтичну атмосферу. Ви можете додати пледи до будь-якого предмету меблів для додаткового шику, м'якості і розмірності, вони також чудові, щоб укутати в них холодними ранками і вечорами.
Якщо ви шукаєте акриловий плед в інтернеті, то можете сміливо відвідати наш інтернет магазин Blanket у нас великий вибір, акрилових пледів для найвибагливішого покупця.


 

Немає товарів

Вгору