Шановні покупці! Просимо звернути Вашу УВАГУ!!! На весь товар торгової марки "HomyTex" БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Весь товар відправляємо за передоплатою від 100-500 грн.
0
Мій кошик

Флісові, Велюрові пледи

Відчуйте себе комфортом на дивані з флісові або велюровим пледом. Немає нічого кращого, ніж притиснутися до теплого і пухнастому плед в холодну пору! У нашому інтернет магазині великий вибір флісових, велюрових пледів, ви напевно захочете дізнатися все про наш асортимент пледів які представлені в різних кольорах, візерунках і стилях.

На додаток до деяких наших однотонним флісового і велюровим пледом, є варіанти, які включають малюнки:

Якщо ви хочете купити флісовий плед з дизайном, у нас ви знайдете безліч варіантів. Знайдіть флісовий плед на морську тему для пляжного будиночка або для любителів пляжного і парусного спорту, а також флісові пледи з малюнками тварин! Якщо ви хочете підтримати улюблену команду (спорт), є вибір флісових пледів, які мають тему для вашого спортивного заняття. Якщо ви хочете зануритися в атмосферу свята, у нас є і такі флісові пледи на тему Різдва і Нового року!

Однак якщо ви шукаєте флісові пледи більш абстрактного дизайну, є відмінні варіанти ... Абстрактні візерунки і малюнки додають декоративний штрих і вибираються в якості доповнення до декору вітальні або спальні. Деякі з стандартних стилів, які ви знайдете, це смуги, горошок, картаті зображення. З цими малюнками ви знайдете пледи з флісу різних кольорів; проте, якщо ви хочете знайти візерунчастий флісовий плед іншого кольору, використовуйте наші колірні фільтри, щоб звузити область пошуку.

Якщо ви шукаєте флісовий або велюровий плед в інтернеті, у нас є кілька варіантів, які напевно задовольнять найвибагливішого покупця. Пледи від різних світових брендів таких як Love you ... Ми хочемо щоб ви знайшли у нас те, що сподобатися вам і вашим близьким.

Немає товарів

Вгору